logo

Sesja plenerowa

W dniu ślubu jeśli pogoda pozwoli znajdziemy 10/15 minut na kilka tylko Waszych zdjęć. Jednak dla pełnego komfortu zawsze proponuje moim parą zdjęcia plenerowe innego dnia. Nie są to już zdjęcia z ukrycia, unikam jednak sztycznych póz rodem z okładki gazety modowej. Skupiamy się dalej na Waszym uczuciu i interackji wykorzystując elementy przestrzeni, w której się znajdujemy. Wierze, że nawet jeśli dwoje kochających się ludzi twierdzi, że nie lubi zdjęć i nie czuje się po tej stronie obiektywu dobrze - ja sprawie, że zapomną o tym wszystkim i będę w stanie pokazać ich uczucie.

Sesja plenerowa trwa przeważnie od 1.5h do 3h w zależności od miejsca, w które się wybierzemy i od Was. Jak będę uważał, że mam materiał gotowy będziemy mogli zakończyć zdjęcia ;)

Plenery zagraniczne i powyżej 100km od Gliwic ustalam indywidualnie z każdą parą. Bliższe podróże wyglądają przeważnie tak, że spotykamy się u mnie i jedziemy razem Waszym autem.

Otrzymacie około 50 zdjęć z sesji w innym dniu.

Termin dopasowujemy wspólnie do naszych kalendarzy. Ze względu na najlepsze światło preferowane są godziny po południowe w okolicach zachodu słońca, lub zaraz po świcie.

Sesja plenerowa
Sesja plenerowa
Sesja plenerowa