logo

Reportaż ślubny

Reportaż ślubny
Reportaż ślubny
Reportaż ślubny

Podczas reportażu ślubnego nie jestem reżyserem, a jedynie obserwatorem, który dyskretnie utrwala kolejne niepowtarzalne chwile. Staram się by wszyscy przyzwyczaili się do mojej obecności i nie traktowali mnie jak intruza, a jednego z gości. Daje mi to możliwość wykonania niepozowanych zdjęć pełnych emocji i uczuć. Zdjęcia ustawiane podczas reportażu ślubnego są jedynie dodatkiem, zawsze jednak staram się abyście takie mieli z najbliższymi.

Pełen reportaż trwa od przygotowań Panny Młodej, aż do oczepin dnia następnego.

Po kilku tygodniach (do siedmiu) od zakończenia mojej pracy otrzymacie galerie online na hasło, z 200 wyselekcjowanymi i obrobionymi zdjęciami. Wszystkie zdjęcia z galerii otrzymacie na pendrive razem z 25 zdjęciami w formacie 15x23cm na papierze jedwabnym. Zdjęcia możecie wybrać samodzielnie z galerii. Całość pięknie zapakowaną pragne Wam wręczyć na spotkaniu w Pyskowicach koło Gliwic, jeśli nie ma takiej możliwości umawiamy się na wysyłkę.

Istnieje możliwość dokupienia fotoksiążki lub albumu tradycyjnego

Po szczegółową ofertę zapraszam na maila. Proszę podać dokładną datę, miejsce ceremonii jak i wesela. Dojazd jest możliwy na terenie całego kraju jak i Europy.