O mnie

Nazywam się Bartosz Baier i jestem fotografem z okolic Gliwic

Uroczystości związane z zawarciem związku małżeńskiego to dla zdecydowanej większości par najważniejszy czy też jeden z najważniejszych momentów w życiu. Bo przecież ślub jest przypieczętowaniem miłości, czyli jednego z najistotniejszych czynników, który prowadzi nas do ołtarza.

Chyba każdy, w momencie, gdy przeżywa coś, czego być może już nigdy więcej nie doświadczy, chciałby czegoś więcej niż tylko wspomnień. I tym jest dla mnie właśnie fotografia ? możliwością utrwalenia emocji, ulotnych chwil i pełnych obrazów sytuacji, które w naszych głowach pozostaną na zawsze.

Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem bardzo wcześnie. Stała się moją pasją i pozwoliła odkryć mi głębsze oblicze człowieka ? jego emocje.

Usługi, które Państwu oferuję nie są jedynie pracą rzemieślniczą, która pozwala mi się utrzymać. Kocham to co robię i zawsze daję z siebie 100%!

Oprócz reportaży ślubnych, sesji narzeczeńskich czy portretowych, chętnie doradzę co do wyboru: sali, salonu sukien ślubnych, zespołu, kwiaciarni, złotnika itp.

Pracuje na terenie całego kraju, głównie województwo śląskie, małopolskie i opolskie.

Bartosz Baier fotograf Gliwice
502 879 363